Fenner Drives

Fenner Precision Polymers jest spółką należącą do grupy Michelin. Zatrudniająca ponad 4000 pracowników na całym świecie firma Fenner PLC jest światowym liderem w technologii wzmocnionych polimerów. Produkty firmy są wykorzystywane przez klientów z różnych branż, w tym druk 3D, logistyka, górnictwo, rolnictwo, lotnictwo, HVAC, przetwórstwo żywności, produkcja materiałów budowlanych i szkła, sprzęt fitness.

Firma Fenner Drives opracowała unikalną gamę produktów do zastosowań związanych z przenoszeniem mocy, przenoszeniem ruchu i transportowaniem. Uznani na całym świecie za naszą wiedzę i innowacyjność w technologii produkcji, konsekwentnie łączą niezawodność, jakość i wartość w produktach. W ramach zaangażowania w zapewnianie niezrównanego wsparcia technicznego i serwisu, utrzymują rozbudowane zaplecze inżynieryjne, rozwojowe i testowe. Fenner Drives zatrudnia ponad 200 osób, posiada zakłady produkcyjne w Manheim w Pensylwanii i Wilmington w Karolinie Północnej i jest spółką zależną będącą w całości własnością Fenner PLC.

Asortyment produktowy obejmują między innymi tkaniny powlekane i tekstylia techniczne, pasy segmentowe transportowe i napędowe, pierścienie mocujące, pasy poliuretanowe Eagle (w tym Poly vee), węże silikonowe i z gumy organicznej, niestandardowe rozwiązania łożyskowe oraz produkty kompozytowe PowerMax.

back to top