Damon Industry

Firma Damon Industry od ponad 16 lat plasuje się wśród najlepszych producentów rolek transportowych, grawitacyjnych, napędzanych i stożkowych. Jest zdecydowanym liderem na rodzimym, azjatyckim rynku. Wyróżnia się innowacyjnością, szybkim rozwojem i przywiązaniem do doskonałej obsługi klienta. Ich doskonałej jakości rolki zyskują uznanie w kolejnych krajach. Szeroka gama produktów ułatwia dobór właściwego rozwiązania do konkretnej aplikacji.

Produkty Damon znajdują zastosowanie w takich branżach jak oponiarstwo, przetwórstwo żywności, logistyka magazynowa, sortownie pocztowe i innych. Poza Chinami firma posiada również swoje fabryki w Australii i w Rumunii, a dzięki kooperacji z miejscowymi partnerami jej produkcja jest również obecna w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Malezji, Indonezji i Singapurze. Korzystając z ich doskonałych produktów oraz naszego bogatego doświadczenia dostarcza kompleksowe rozwiązania dla producentów i użytkowników przenośników transportowych

Damon Industry co roku dostarcza na całym świecie miliony sztuk rolek dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu w branży rolek przenośnikowych Damon Industry zapewnia wsparcie globalnym firmom w osiąganiu wydajnej logistyki. Damon Industry od chwili swojego powstania zawsze angażował się w dostarczanie najwyższej jakości rolek przenośnikowych i usług dla szerokiego zakresu gałęzi przemysłu. Damon Industry ma bazy produkcyjne w Azji, Ameryce i Australii oraz zapewnia lokalną produkcję, sprzedaż i usługi. Firma Damon Industry założyła obecnie bazę produkcyjną w Europie i zawsze stara się być dostawcą wysokiej jakości rolek przenośników.

Rolki przenośnikowe Damon Industry są stosowane w różnych gałęziach przemysłu, w tym w dystrybucji żywności, farmacji, tytoniu, odzieży, ekspresach pocztowych, logistyce i dystrybucji, przemyśle wytwórczym, gumowym i lotniczym. Damon Industry oferuje szeroką gamę niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie rolek- ponad 40 różnych produktów o różnych specyfikacjach, dostosowanych do różnych wymagań użytkowników. Odbiorcami rolek Damon Industry są kraje Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki, a asortyment ten sukcesywnie się poszerza. Dostarczają nie tylko wysokiej jakości rolki, ale także pełen zakres wysokiej jakości usług dla klientów na całym świecie. Od wprowadzenia kompletnego systemu zarządzania ERP opartego na informacjach po niezależne badania i rozwój usługi internetowego systemu rysowania wymiarowego rolek.

Mając misję „Tworzenia wartości dla systemów logistycznych klienta”, Damon Industry będzie dąży do realizacji wizji stania się „najbardziej wpływowym dostawcą podstawowych komponentów i usługodawcą dla globalnego przemysłu transportu materiałów”.

back to top