Pulseroller

Pulseroller to wysokiej jakości komponenty napędowe i sterujące 24 V i 48 V. Pulseroller obejmuje szeroką gamę rozwiązań dla różnych rynków światowych i charakteryzuje się najbardziej zaawansowanym sterowaniem dzięki najbardziej zaawansowanej technologii sterowania opartej konsekwentnie na Ethernet, EtherCAT lub I/O Link.

Wspólną międzynarodową markę Pulseroller tworzą 3 firmy: Kyowa,  Industrial Software i Insight Automation

KYOWA MANUFACTURING JAPAN- Założona w 1950 roku jako firma prywatna firma Kyowa jest wiodącym producentem kół zębatych, wałów, zespołów skrzyń biegów i specjalnych części maszyn. W 1970 roku Kyowa rozpoczęła produkcję prądu przemiennego elektrobębny napędy przenośników taśmowych dla branży transportu materiałów, a później opracowała swój pierwszy bezszczotkowy walec z napędem na prąd stały. Firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu przekładni i skrzyń biegów dla przemysłu motoryzacyjnego. Z ich rozwiązań korzystają od wielu lat partnerzy tacy jak Kawasaki i Kubota.

INDUSTRIAL SOFTWERE – Industrial Software LTD ma siedzibę w Sofii w Bułgarii i jest dostawcą know-how w zakresie technologii sterowania i rozwoju elektroniki w zespole Pulseroller. Prywatna firma, którą do dziś prowadzi założyciel i właściciel, została założona w 1986 roku. Od tego czasu Industrial Software odnosi sukcesy w rozwoju i produkcji sterowników PLC do sterowania procesami petrochemicznymi. Od 2000 roku Industial Softwere zajmuje się technologią transportu materiałów

INSIGHT AUTOMATION- Firma Insight Automation została założona w 2000 roku przez dwóch amerykańskich ekspertów w dziedzinie przenośników jako dostawca sprzętu i oprogramowania dla branży przenośników. Kierując się filozofią „Nie produkujemy przenośników; sprawiamy, że jest to inteligentne.” Od samego początku Insight Automation skupiało się na sterownikach i komponentach napędów. Obecnie Insight Automation zajmuje się sprzedażą, marketingiem, rozwojem produktów i testowaniem firmy Pulseroller.

Struktura i historia Pulseroller tworzą niezwykle silny globalny zespół promujący na całym świecie niezawodną i wysokiej klasy technologię przenośników.

back to top